Owoce bez pestek w kilka sekund

Każdy kto choć raz robił owocowe przetwory lub ciasta doskonale wie, jak męczącym i czasochłonnym zajęciem jest drylowanie. Świeże wiśnie i czereśnie doskonale nadają się do różnego rodzaju przetworów, jednak pozbycie się z nich pestek nie należy do najprzyjemniejszych czynności.

Drylownica do wiśni elektryczna

Ból rąk i kolorowe palce to chleb powszedni wszystkich wielbicieli wiśniowych ciast, soków lub konfitur. By wykonać smaczne przetwory najpierw trzeba się sporo natrudzić. Pozbycie się pestek wymaga czasu, szczególnie gdy mierzymy się z kilkoma kilogramami owoców. Najlepszym rozwiązaniem problemu jest drylownica do wiśni elektryczna. Przyrząd ten zdecydowanie ułatwia i przyspiesza drylowanie. Cały proces polega na wsypaniu do pojemnika wiśni lub czereśni oraz naciśnięciu dźwigni, która oddzieli owoce od pestek. Drylownica marki Lurch to urządzenie wysokiej jakości. Jej ostrze wykonano ze stali nierdzewnej. Tworzywo to znacznie ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości. Dzięki zastosowaniu takiego ostrza drylownica jest też bardzo wytrzymała i trwała.

Jeśli masz dość własnoręcznego drylowania owoców, skorzystaj z cudów techniki. Drylownica do wiśni elektryczna to urządzenie, które można kupić za niewielkie pieniądze. Jest przy tym bardzo trwała, więc może posłużyć wiele lat i ułatwiać przygotowywanie ciast i przetworów przez kilka sezonów.