Praktyczna zastawa obiadowa

Zastawa obiadowa, jak i kawowa to absolutny must have każdej perfekcyjnej pani domu. Idealne naczynia powinny być przede wszystkim uniwersalne i ponadczasowe. Dzięki temu będą pasowały do każdej okoliczności – bez znaczenia podczas jakiej uroczystości będą pełniły swoją rolę na stole.

Elegancka zastawa stołowa

Zestawy naczyń obiadowych służą nam każdego dnia. Korzystamy z nich podczas codziennych śniadań, obiadów i kolacji. Dlatego tak ważne jest, aby każda kobieta posiadała w swojej kolekcji elegancki serwis obiadowy, z którego będzie mogła korzystać nie tylko każdego dnia, ale również podczas uroczystych przyjęć w gronie rodziny lub przyjaciół.

Producenci ceramiki oferują niezliczone kształty, wzory i kolory naczyń – choć wiele z nich świetnie wygląda na półkach sklepowych, to niekoniecznie sprawdza się w użytku domowym. Zatem zdecydowanie najlepszym wyborem będzie klasyczny, delikatny i zarazem elegancki komplet naczyń niż różnorakie talerze i miski – każdy element pochodzący z innej serii, różniący się nie tylko kolorem, ale i wielkością.

Wielkość serwisu

Wielkość serwisu – ilość elementów, zależy w dużej mierze od tego czy chcemy z niego korzystać tylko na co dzień, czy podczas świąt i uroczystości rodzinnych. Standardowe komplety są przeznaczone dla maksymalnie 24 osób. W taki zestawie znajdują się talerze obiadowe płaskie i głębokie, talerzyki deserowe (https://bokono.pl/pl/c/Talerze-deserowe/152) do ciasta oraz miski na bulion.