Modne patery na ciasto

Patera służy do serwowania ciast, tortów, przekąsek, czy owoców. Jest wykorzystywana nie tylko w restauracjach, lecz także w domach. Czym cechuje się to naczynie? Na jakie materiał postawić? Jakie patery na ciasto są obecnie najmodniejsze? O czym pamiętać?

Patera na ciasto

Patera https://nettrading.pl/patery ma wiele cech, jakie warto docenić. Przede wszystkim jest naczyniem funkcjonalnym, praktycznych i stylowym, jaki może sprawdzić się w wielu sytuacjach. Posłuży również jako dekoracja w jadalni lub kuchni, zachęcając do poczęstowania się owocami lub świeżym ciastem.

Szeroki wybór sprawia, że każdy w internetowym sklepie znajdzie taką paterę, jaką dopasuje do swoich oczekiwań i do wnętrza. Etażerka ma za zadanie spójnie komponować się z otoczeniem i przyciągać subtelnie uwagę gości. 

Modne materiały

Producenci oferują szereg nowoczesnych materiałów i rozwiązań, jakimi są:

  • Patery ceramiczne – są zdobione różnymi motywami, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. 
  • Patery szklane – szklane naczynie z kloszem posłuży nam podczas przyjęcia w ogrodzie. Nie będzie kusić owadów, a jedzenie  nie straci dobrego wyglądu przez długi czas.
  • Patery kamienne – to dobra opcja dla minimalistów. Prezentują się surowo i efektownie, a ułożone na nich owoce tworzą ciekawy kontrast z naturalnym kamieniem. 
  • Patery z drewna – bardzo ciepło i przyjaźnie wyglądają. Sprawdzą się w jadalni urządzonej w stylu rustykalnym lub skandynawskim. Ponadto, doskonale wyglądają na lnianym obrusie. Podawane są na nich głównie świeże owoce i słodycze wege. 

Patera na ciasto może być unikalnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Warto przedtem upewnić się co do gustu danej osoby i aranżacji wnętrza.

Stylowa i elegancka patera doskonale zaprezentuje się w każdym wnętrzu, dodając mu charakteru. Zakupu dokonać można w sklepie online, gdzie znajdziemy bogatą ofertę.