Ciekawe zastawy noży i ich właściwości

Zestaw zawiera 5 wysokiej jakości noży, w tym nóż szefa kuchni, nóż do krojenia, nóż do chleba i ząbkowany nóż użytkowy. Noże wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są mocne i trwałe. W zestawie znajduje się blok z tacką, która może pomieścić do 5 noży, dzięki czemu jest wygodna do przechowywania noży.

Klasyczne opcje z praktycznymi nożami

Blok posiada otwór na noże, dzięki czemu Twoje noże pozostaną bezpieczne i na swoim miejscu. Zestaw ma klasyczny design, uzupełniony o wykończenie ze stali nierdzewnej. Ten zestaw noży https://nettrading.pl/komplety-nozy-do-kuchni jest idealny dla osób, które lubią gotować, ponieważ jest wyposażony w 5 noży. Jest również świetny dla osób, które często podróżują, ponieważ zestaw jest dostarczany z blokiem na noże i tacą, co ułatwia pakowanie.

Prezentowany model jest stworzony zarówno dla profesjonalnych jak i domowych szefów kuchni. W zestawie znajduje się 6 wysokiej jakości noży, w tym nóż szefa kuchni, nóż użytkowy, nóż do trybowania, nóż do krojenia, nóż Santoku oraz 7-calowy nóż użytkowy.

Noże wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są mocne i trwałe. W zestawie znajduje się również deska do krojenia oraz drewniany blok na noże z tacką, która może pomieścić do 6 noży, dzięki czemu jest wygodna do przechowywania noży. 6-częściowy zestaw ma trwałą konstrukcję, uzupełnioną białym wykończeniem.

Ten zestaw noży jest idealny dla osób, które lubią gotować, ponieważ jest wyposażony w 6 noży. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które podróżują, ponieważ zestaw zawiera deskę do krojenia i drewniany blok na noże, dzięki czemu łatwo go spakować. # # Shun Premier 8-Piece Knife Block Set Shun Premier 8-Piece Knife Block Set to niezawodny wybór do każdej kuchni.